Yakıt Kayıtları

Entegre Yakıt Sistemleri ile Kolay Yakıt Takibi

Tüm akaryakıt istasyonları ile entegre çalışın

Filoların en büyük maliyetlerinden biri olan yakıt giderleri, Bulut Filo’nun entegre çözümleri ile kontrol altında. Tüm akaryakıt istasyonlarından aldığınız yakıtlar anında Bulut Filo sistemine düşer. Hangi aracın, hangi istasyondan kaç lt ve ne tutarda yakıt aldığı gibi bilgiler otomatik olarak sisteme girilir.

Tüm akaryakıt istasyonları ile entegre çalışın

Düzenli yakıt tüketim raporları alın

Bulut Filo, aracınızın yakıt aldığı dönemler arasındaki km farkı gibi bilgilere dayanarak filonuz için düzenli yakıt tüketim raporları oluşturur. Aracınızın yakıt performansını ölçen bu raporlar, tasarruf yapmanızı sağlayacak dataları da ortaya koyar. Böylece yakıt maliyetlerini dikkate alarak gerekli tedbirleri alabilirsiniz.

Düzenli yakıt tüketim raporları alın

Yakıt tanklarının durumunu takip edin

Yakıtınızı akaryakıt istasyonlarından değil yakıt tanklarından karşıladığınız durumlarda da Bulut Filo entegre çözümler sunar. Tanktan alınan yakıtlar için giriş-çıkış fişleri oluşturan sistem tüm bu bilgileri sisteme otomatik olarak aktarır.

Yakıt tanklarının durumunu takip edin
Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 706 8884 info@bulutfilo.com