Sigorta ve Poliçe Yönetimi

Sigorta süreçlerini otomatik yönetin

Bulut Filo’nun sunduğu sigorta ve poliçe yönetimi çözümleri, veri girişi-takibi için çok daha az işgücü kullanmanızı sağlar. Sigortalarınızın girişini bir kez yaptığınızda, ödeme-yenileme gibi durumlarda sistemimiz uyarılar gönderir. Böylece sistem hem sigorta ve poliçe bilgilerini kolayca yönetmenizi sağlar hem de sigortalardan doğan olası masrafları minimuma indirir.

Ödeme ve poliçe iadelerini yönetin

Bulut Filo sistemi, filo yönetiminin her alanında olduğu gibi sigorta ödemelerinizi yaparken de süreci kolaylaştırıyor. Sistem üzerinde; cari ünvan, ödeme şekli, tarih ve firma gibi detayları içerecek şekilde kolayca ödeme talimatları oluşturabileceğiniz gibi poliçelerden doğan iadeleri de yönetebilirsiniz.

Ödeme ve poliçe iadelerini yönetin

Tüm sigorta verilerini araçlara işleyin

Poliçe tutarı, teminat bedeli, sigorta müdürlüğü, acenta gibi bilgiler başta olmak üzere, Bulut Filo sigortalarınız hakkındaki tüm bilgileri tek bir ekranda sunar. Tüm bu verileri araç sigortalarına işler ve sigorta belgelerini PDF formatında saklar, dilediğiniz zaman kolayca ulaşmanızı sağlar.

Tüm sigorta verilerini araçlara işleyin

Erken uyarı bildirimleri alın

Bulut Filo, geliştirdiği erken uyarı sistemi ile bitiş ya da ödeme günü gelen sigortalar için filo yöneticilerine bildirimler gönderir. Bulut Filo’nun erken uyarı sistemi, girilen sigorta bilgilerini kullanarak araçlarınıza dair hiçbir detayı atlamamanızı sağlar. Sigorta yenileme gibi konularda gecikmeler yaşanmayacağı için tüm araçlarınız maksimum verim ile çalışır.

  Erken uyarı bildirimleri alın
Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 706 8884 info@bulutfilo.com