Servis, Bakım ve Stok Yönetimi

Bulut Filo ile hizmete hazır, eksiksiz bir filo

Filonuzdaki her aracı maksimum verimle kullanmak istiyorsanız, malzeme stoklarını ve servis süreçlerini en iyi şekilde yönetmeniz gerekir. Bulut Filo sunduğu çözümler ile kayıpsız bir stok ve malzeme yönetimi hizmeti sunar. Yetkili servis işlemlerinde ise eksiksiz kayıt tutmanızı sağlayarak, filonuzun her zaman hizmete hazır bulunmasına yardımcı olur.

Servis bakım ve stok yönetimi

Stok yönetimi ile malzeme ve aksesuar kayıplarının önüne geçin

Stok yönetimi ile malzeme ve aksesuar kayıplarının önüne geçin

HGS, OGS, zincir, trafik seti, yedek parça, yağ, lastik… Filoların kusursuz çalışması için malzemeler ve aksesuarlar en az araçlar kadar değerlidir. Aksesuarlarınız araçta mı, hurda olarak mı ayrıldı, yoksa stoklarınızda mı? Hangi malzeme hangi depoda kaç adet var? Bulut Filo’nun stok ve malzeme yönetimi özelliği ile tüm malzeme, donanım ve yedek parçaları kayıt altına alın.

Stok ve malzeme yönetimi hakkında daha detaylı bilgi edinin.

Üstyapıları kimliklendirerek takip edin

Gelir/Gider detaylarını kontrolünüzde tutun

Damper, kar küreme, kurtarıcı, tanker, vidanjör gibi araçlara ait üstyapıları, tüm bilgileri ile birlikte Bulut Filo sistemi içinde kimliklendirin. Böylece sadece araçların değil, üst yapıların da sigorta, harcama ve transfer gibi işlemlerini kusursuz bir şekilde takip edin.

Üstyapı takibi hakkında daha detaylı bilgi edinin.

Servis süreçlerini şeffaf bir şekilde yönetin

Servis süreçlerini şeffaf bir şekilde yönetin

Hangi araca hangi servis işlemi yapılıyor ve bu işlem ne kadara mal oluyor? Yetkili servis ve kademe servise dair tüm detayları servis kayıtları sekmesinden takip edin. Yetkili serviste yapılan/yapılacak parça değişimleri için sistem parça ömürlerini otomatik kontrol eder. Böylece oluşabilecek gereksiz maliyetlerden sizi kurtarır.

Yetkili ve kademe servis işlemleri hakkında daha detaylı bilgi edinin.
Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0850 640 0850 info@bulutfilo.com