Personel ve Öğrenci Taşımacılığı firmalarına özel benzersiz avantajlar!

İletişime Geçin
7/24 anlık araç takibi

7/24 anlık araç takibi

BFY sayesinde araca dair hız, kontak, rölanti, konum gibi bilgileri anlık olarak tek ekranda izleyin. İstediğiniz tarih aralığını girerek araçların geçmiş güzergahlarını görüntüleyin. Kontak, hız ve km bilgilerini içeren günlük raporların yanı sıra, km-mesai, rölanti, aktivite gibi detaylı raporlar alın.

Araç kamerası sistemleri

Araç kamerası sistemleri

Araç içi ve dışı kamera sistemleri yolcu taşımacılığı yapan firmalar için zorunlu kılınmıştır. Bulut Filo ’nun sunduğu kamera çözümü ile araçlarda canlı izleme yapabildiğiniz gibi geçmişe dönük verilere de erişebilirsiniz. Böylece yasal zorunlulukları da yerine getirmiş olursunuz.

7/24 anlık araç takibi

Rota planlama ile araçların güzergahlarını belirleyin

Araçlarınızın yolcu/yük taşıyacağı rotayı belirleyerek bu rotalara duraklar ekleyebilirsiniz. Rota dışı kullanımlarda sistemin sizi anlık olarak uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Yakıt masraflarını 
kontrol altına alın

Yakıt masraflarını kontrol altına alın

Tüm akaryakıt istasyonları ile entegre çalışan sistem sayesinde her gün binlerce km yol yapan filonuzun yakıt masraflarını kontrol altına alın. Dilerseniz yakıt tanklarından alınan yakıtı araç maliyetlerine yansıtın.

Kaza / Ceza / Sigorta 
masraflarını yönetin

Kaza/ceza/sigorta masraflarını yönetin

Türkiye Sigortalar Birliği ile entegre olan Bulut Filo sistemi sayesinde araçların poliçe tutarı otomatik olarak hesaplanır. Kaza ve cezalar modülleri ise araçların detaylı maliyet raporlarını otomatik olarak edinmenizi sağlar.

Üst yapı takibi ile kayıpları önleyin

Taşıt kartı bildirimleri ile kesintisiz hizmet verin

Yolcu taşıyan araçlarda bulunması gereken yetki belgelerinin bitiş tarihi dolmadan bildirimler alın. Eksik belge olması durumunda ortaya çıkacak problemlerin önüne geçin.

Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 706 8884 info@bulutfilo.com