Lojistik sektörüne özel benzersiz avantajlar

İletişime Geçin
7/24 anlık araç takibi

7/24 anlık araç takibi

BFY sayesinde araca dair hız, kontak, rölanti, konum gibi bilgileri anlık olarak tek ekranda izleyin. İstediğiniz tarih aralığını girerek araçların geçmiş güzergahlarını görüntüleyin. Kontak, hız ve km bilgilerini içeren günlük raporların yanı sıra, km-mesai, rölanti, aktivite gibi detaylı raporlar alın.

Rota planlama ile gereksiz
kullanımı azaltın

Rota planlama ile gereksiz kullanımı azaltın

Araçlarınızın yük taşıyacağı rotayı belirleyerek rota dışı kullanımlarda bildirimler alın. Böylece görev dışında araç kullanımının önüne geçin.

Ürün ve araç 
güvenliğini sağlayın

Ürün ve araç güvenliğini sağlayın

Araç takip sistemi sayesinde, araç içi sıcaklık-nem oranını, aracın konumunu, hızını takip edin. Böylece ürünlerinizin belirlenen konuma güvenle ulaştığından emin olun.

Tedarik zinciriniz 
kesintiye uğramasın

Tedarik zinciriniz kesintiye uğramasın

BFY erken uyarı sistemi ile araca ait bilgi ve belgeler için bildirimler alın. Böylece araçların sigorta, muayene, taşımacılık ve yetki belgelerini eksiksiz takip ederek olası problemlerin önüne geçin.

Lastik maliyetlerini 
minimuma indirin

Lastik maliyetlerini minimuma indirin

Lastiklere ait km, lastik tipi, diş kalınlığı gibi tüm bilgileri kayıt altında tutun. Böylece lastik stoklarınızı en verimli şekilde yönetin.

Üst yapı takibi ile kayıpları önleyin

Üst yapı takibi ile kayıpları önleyin

Damper, tanker, dorse gibi üst yapıları ayrıca kimliklendirerek takibini kolaylaştırın. Üst yapılara sistematik takip sağlayarak kayıp ve kaçakları önleyin.

Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 706 8884 info@bulutfilo.com