Kaza ve Ceza Yönetimi

Kaza ve ceza yönetimi ile tasarruf edin

Kaza masraflarını takip edin

Aracınızın kazaya karışması durumunda araç detayları, kazanın tüm masrafları, servis ve kasko firması gibi detaylar sisteme kaydedilir. Kaza türünden ödemeye, değer kaybından iş durmasına kadar kaza süreçlerinin tamamına Bulut Filo ile hakim olabilirsiniz. Bu kazaya istinaden oluşan fatura ve servis formu gibi detaylara da filo yönetim sistemi sayesinde kolayca erişebilirsiniz.

Kaza masraflarını takip edin

Usulsüz kullanımların önüne geçin

Kaza ve ceza yönetiminde tüm detayları eksiksiz şekilde raporlayıp inceleyerek usulsüz kullanımların önüne geçebilirsiniz. Sistem ceza süreçlerinde sürücü, ceza türü gibi birçok detayı kayıt altına alır. En çok kazaya karışan ve ceza yazılan sürücüleri tespit ederek gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Usulsüz kullanımların önüne geçin

Ceza ödemelerini takip edin

Bulut Filo’nun ceza yönetimi sistemi ile ödemelerde büyük tasarruflar gerçekleştirebilirsiniz. Ödemesi bekleyen cezalar için bildirimler alarak cezalarınızı erken ödeyebilirsiniz. Sistem üzerinden ceza yansıtma işlemlerini de kolayca yaparak süreci yönetebilirsiniz.

Ceza ödemelerini takip edin
Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 706 8884 info@bulutfilo.com