Kamu kurumları ve belediyelere özel benzersiz avantajlar

İletişime Geçin
Hizmete kesintisiz devam edin

Hizmete kesintisiz devam edin

Kurum araçlarının halka kesintisiz hizmet verebilmesi için araçların kaza, ceza, sigorta gibi bilgilerini takip edin. Muayenesi gelen araçların gerekli bakımlarını yaptırarak araçlardan tam verim alın.

7/24 anlık araç takibi

7/24 anlık araç takibi

BFY sayesinde araca dair hız, kontak, rölanti, konum gibi bilgileri anlık olarak tek ekranda izleyin. İstediğiniz tarih aralığını girerek araçların geçmiş güzergahlarını görüntüleyin. Kontak, hız ve km bilgilerini içeren günlük raporların yanı sıra, km-mesai, rölanti, aktivite gibi detaylı raporlar alın.

Taşıt görev yönetimi

Taşıt görev yönetimi

Gezici sağlık, hasta nakil ve cenaze gibi farklı birimlerden gelen araç talepleri onay adımlarından geçerek baş şoförlüğe iletilir. Göreve dair şoför, km, başlangıç-bitiş tarihi gibi bilgileri de kaydederek araç havuzunun etkin yönetimini sağlayabilirsiniz.

Üst yapıları takip edin

Üst yapıları takip edin

Kar küreme, vinç, kurtarıcı gibi üst yapıları kimliklendirerek takibini kolaylaştırın. Üst yapılara ait marka, model, depo gibi bilgiler ile üst yapıların kaybolmasını önleyin.

Araçların verimli kullanımı

Araçların verimli kullanımı

Belediye ve kurum bünyesinde yer alan, kamu hizmetinde olan araçların hız, kontak, konum bilgilerini takip ederek görev dışı kullanımı tespit edin. Tespit ettiğiniz mesai dışı kullanımları raporlayın.

Yakıt takibi yapın

Yakıt takibi yapın

Tüm yakıt istasyonları ile entegre çalışan sistem sayesinde kurum bünyesindeki araçlara ait yakıt raporları alın. Yakıt tankı kullanılan durumlarda doluluk durumunu takip edin. Böylece aylık/yıllık yakıt maliyetlerini yönetin.

Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 706 8884 info@bulutfilo.com