Firma ve Kişi Yönetimi

Tüm bileşenleri ile eksiksiz bir filo yönetimi

Filo yönetimi yalnızca araçlara dair detaylardan ibaret değil. Birlikte çalıştığınız firmalar, şirketiniz bünyesindeki sürücüler ve diğer çalışanlar da filo yönetiminin bir parçası. Filo yönetim sürecinizin her bir parçasını sisteme dahil eden Bulut Filo ile firmaların ve çalışanların detaylı bilgilerini sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Firmalara dair tüm detaylar tek bir sayfada

Firmalara dair tüm detaylar tek bir sayfada

Birlikte çalıştığınız müşteriler, tedarikçiler, şirketler, acentalar ve sigorta müdürlükleri filo yönetiminin önemli birer parçaları. Bu firmalar ile ilgili iletişim bilgileri, vergi numaraları ve ilgili personelleri tek bir sayfada görüntüleyerek filo yönetim süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Firma ve tedarikçi yönetimi hakkında daha detaylı bilgi edinin.

Personeller hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşın

Personeller hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşın

Kurum bünyesinde çalışan personeller ile ilgili ünvan, işe giriş tarihi, departman, iletişim bilgileri gibi detayları kayıt altına alın. Personelin karıştığı kaza ve cezaları, kullandığı araç geçmişlerini, ilgili belgeleri bu sayfada görüntüleyin.

Personel ve sürücüler hakkında daha detaylı bilgi edinin.
Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 706 8884 info@bulutfilo.com