Finans ve Maliyet Yönetimi

Daha verimli bir filo için detaylı maliyet analizi

Filonuza dair tüm işlemlerde olduğu gibi mali işlemlerde de Bulut Filo verimli çözümler sunuyor. Yapılan harcama ve ödemelere istinaden fatura entegrasyonu ile otomatik gelen fatura bilgileri, saha faaliyetleri esnasında personellerin yapmış oldukları harcamaların masraf fişleri, gelirler, araç satış işlemleri gibi mali kalemler başta olmak üzere finans yönetimine dair her adımı Bulut Filo üzerinden takip edebilirsiniz. Bunların yanı sıra satın alma taleplerini ve farklı firmalardan gelen teklifleri de satınalma modülü üzerinden yönetebilirsiniz.

Fatura süreçlerini kolayca yönetin

Faturalar hakkında daha detaylı bilgi edinin

Bulut Filo sistemi üzerinden fatura numarası, fatura türü ve tutarı, ilgili departman ve firmalar, vade tarihi gibi detayları takip edebilirsiniz. Araç bakımı, malzeme gibi araç giderleriniz için harcama tipleri oluşturabilirsiniz. Ödeme bilgilerini girip tüm faturalarınız için ödeme talimatları oluşturarak fatura süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Faturalar hakkında daha detaylı bilgi edinin.

Gelir/Gider detaylarını kontrolünüzde tutun

Gelir/Gider detaylarını kontrolünüzde tutun

Filonuza ait gelirleri ve giderleri yönetin. Bir araca dair hangi harcamaların yapıldığı (servis, kaza, ceza, sigorta vs.), harcamaların toplam tutarlarının ne kadar olduğu gibi bilgiler ile gider yönetimi yapın. Ayrıca yapılan harcamaları onay mekanizmasından geçirerek uygun bulmadıklarınızı reddedin. Sistem üzerinden tahsilat girişi yaparak alacaklarınızı kontrol altına alın ve otomatik finans raporları oluşturun.

Gelir/Gider hakkında daha detaylı bilgi edinin.

Satışa dair tüm bilgiler dilediğiniz zaman elinizin altında

Satışa dair tüm bilgiler dilediğiniz zaman elinizin altında

Bulut Filo’nun satış yönetimi modülü, satışa dair tüm detayları kayıt altına almanızı sağlar. Bu modül ile aracın satış bilgileri, alıcı firmanın bilgileri, noter satış bilgileri detaylı şekilde sisteme işlenir. Bulut Filo sistemi ile araç satışlarına dair tüm bilgileri dilediğiniz zaman görüntüleyebilir ve satışlara dair dönemsel raporlar oluşturabilirsiniz.

Araç satış işlemleri hakkında daha detaylı bilgi edinin.

Filonuzun satınalma süreçlerini hızlandırın

Filonuzun satınalma süreçlerini hızlandırın

Filonuzdaki sürücülerin ya da araçların ihtiyaç duyduğu tüm malzemelerin taleplerini satınalma modülünden yönetebilirsiniz. Personelleriniz kolayca malzeme talebi oluşturabilir, bu talepler için çeşitli firmalardan teklifler toplayabilir. Talep ve teklifler de onay adımlarından geçirilerek sisteme işlenebilir.

Satınalma işlemleri hakkında daha detaylı bilgi edinin.

Araç giderlerini yönetin

Araç giderlerini yönetin

Araca ait kredi maliyetleri, dosya masrafları, kredi detay bilgileri, ödeme vadeleri ve ödeme şekilleri gibi tüm detayları kayıt altına alın. Araç fonlama sihirbazını kullanarak filonuzun finans yönetimini en verimli şekilde gerçekleştirin.

Tahsilat yönetimi hakkında daha detaylı bilgi edinin.
Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 706 8884 info@bulutfilo.com