Filo Yönetimi

Filonuzu tek
merkezden yöneterek maliyetlerinizi gözle görülür şekilde düşürün

Araçlarınıza dair tüm detaylar ile sigorta, yakıt, kaza ve cezalara dair masrafları tek merkezden yöneterek filonuzu maksimum verimde kullanın. Tüm bu aşamalar için düzenli raporlar alarak, çalışma şeklinize dair eşsiz analizler edinin. Bu sayede personelleriniz ihtiyaç duydukları tüm bilgilere kolayca erişecek ve iş süreçleriniz hızlanacak, bu süreçteki masraflarınız ise belirgin biçimde azalacaktır.

Filo masraflarınızı kontrol altına alın

Sigorta ve poliçe bilgilerinizi yönetin

Sigorta ve poliçe bilgilerinizi yönetinı

Sigorta ve poliçe tutarları, ilgili acenta ve müdürlükler, poliçe belgeleri gibi verileri araç sigortalarına işleyerek hem araç sigortalarınızı yönetin hem de bitiş süresi yaklaşan sigortalar ile ilgili erken uyarılar alın. Bulut Filo sistemi üzerinden ödeme talimatları girerek sigortalar için acentelerine yapacağınız ödemeleri veya alacağınız poliçe iadelerini yönetin.

Sigorta ve Poliçe Yönetimi hakkında daha detaylı bilgi edinin

Kaza ve cezalar hakkında eksiksiz bilgi sahibi olun

Kaza ve cezalar hakkında eksiksiz bilgi sahibi olun

Hangi aracınız nasıl bir kazaya karıştı? Bu kaza sonucunda değer kaybı, iş durması gibi ne tür masraflar ortaya çıktı? Araçlarınıza yazılan cezalar gecikmeli mi indirimli mi ödendi? Filonuzdaki tüm araçların kaza ceza detaylarını eksiksiz takip ederek kontrolü sağlayın, usulsüz araç kullanımlarının önüne geçin.

Kaza ve Ceza Yönetimi hakkında daha detaylı bilgi edinin

Akaryakıt entegrasyonları ile yakıt masraflarını kontrol altında tutun

Akaryakıt entegrasyonları ile yakıt masraflarını kontrol altında
            tutun

Bulut Filo’nun akaryakıt firmaları ile entegre sistemi sayesinde araçların yakıt alımları, Bulut Filo’da yakıt kaydı olarak otomatik şekilde işlenir. Yakıt tankı kullanıldığı durumlarda ise giriş-çıkış fişleri ile yakıt tanklarının durumunu kontrol edilebilir.

Yakıt kayıtları hakkında daha detaylı bilgi edinin

Verileri kullanarak filonuzu geliştirin

Filonuz hakkında önemli uyarılar içeren bildirimler alın

Filonuz hakkında önemli uyarılar içeren bildirimler alın

Muayene, sigorta, cezalar, yetki belgeleri gibi zamanında yapılması gereken işlemler için Bulut Filo’nun erken uyarı sistemini kullanın. Araç bakımlarını, muayene tarihlerini, sigorta yenileme zamanlarını, ceza erken ödeme tarihlerini kaçırmadan işlemlerinizi zamanında tamamlayın ve erken aksiyon almanın avantajlarını yaşayın.

Filonuz hakkında eşsiz verilerle dolu analizler edinin

Kaza ve cezalar hakkında eksiksiz bilgi sahibi olun

Araçlarınız ve çalışanlarınız hakkındaki verilerin yer aldığı raporlar işinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Filo yönetim sürecinizde yanlış noktaları düzeltin, verimli noktaları ise maksimize edin. Tüm bunları Bulut Filo’nun sunduğu gelişmiş raporlama sistemi sayesinde gerçekleştirin.

Filonuzdaki tüm araçlar, tüm detaylarıyla kayıt altında

Bir araca ait her detayı tek sayfada takip edin

Bir araca ait her detayı tek sayfada takip edin

Araç marka, model, sigorta kodu, kasko bedeli, sürücü, şasi numarası, seri no, ruhsat bilgileri gibi detayları yönetebildiğiniz gibi araç içi/dışı donanımları, lastikleri ve araç dokümanlarını da takip ederek araçlarınızın veri tabanını oluşturun. Bulut Filo’nun kullanıcı deneyimini öne çıkaran tasarımı sayesinde, tüm bu ayrıntılar içinde kaybolmadan araçlarınıza dair her detaya hakim olun.

Detaylı araç bilgileri hakkında daha fazla bilgi edinin

Ekspertiz detaylarını kayıt altına alın

Ekspertiz detaylarını kayıt altına alın

Aracınızdaki parçalarda çizik, değişen ya da boyalı alanlar var mı? Araçlarınıza ait ekspertiz kayıtlarını kolayca girin, anında görüntüleyin. Görselleştirilmiş araç aksamları ile gerekli durumlarda araçlarınız hakkında anında bilgi alın. Ayrıca bu bilgiler ile oluşturulmuş raporu çıktı alarak ilgililer ile paylaşın.

Araç ekspertiz yönetimi hakkında daha detaylı bilgi edinin

Projelerinizin her aşamasını kolayca yönetin

Ekspertiz detaylarını kayıt altına alın

Projeleriniz için oluşturduğunuz bölgeler hakkında ihale, firma, muhasebe gibi tüm bilgileri proje yönetimi sekmesinden takip edebilirsiniz. Bölgeler arası araç transferlerini kolayca yapabileceğiniz gibi transfere dair detayları da yönetebilirsiniz.

Proje yönetimi hakkında daha detaylı bilgi edinin
Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0850 640 0850 info@bulutfilo.com