Faturalar

Daha hızlı ve güvenli finans yönetimi

Fatura süreçlerini hızlandırın

Hızlı ve güvenli bir finans yönetimi; eksiksiz bir filo yönetiminin olmazsa olmazları arasındadır. Bulut Filo da fatura numarası, fatura türü ve tutarı, ilgili departman ve firmalar, vade tarihi gibi detayları takip edebileceğiniz finans modülleri ile eksiksiz bir yönetim imkanı sunar. Bu sayede sistem üzerinden araç bakımı, malzeme gibi araç giderleriniz için harcama tipleri oluşturabilirsiniz. Ödeme bilgilerini girerek tüm faturalarınız için ödeme talimatları oluşturarak fatura süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Fatura süreçlerini hızlandırın

E-Fatura entegrasyonu ile otomatik aktarım yapın

Filonuzdaki araçlara dair yaptığınız tüm harcamalar Bulut Filo sistemine otomatik olarak aktarılır. Bu sayede araçlarınızın maliyetleri hakkında doğru veriler elde ederek maliyet tasarrufu yapabilirsiniz. Muhasebe sistemleri ile de entegre olarak çalışan sistem, veri girişlerini de son derece hızlandırır. Bu durum, insan kaynağı ve zamandan tasarruf yapmanızı sağlar.

E-Fatura entegrasyonu ile otomatik aktarım yapın
Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 706 8884 info@bulutfilo.com