Entegrasyonlar

Filonuzun ihtiyacı olan tüm sistemlerle entegre çalışın

Filonuz ile alakalı verilerin dağınık olması, filo yönetimini zorlaştırır. Bulut Filo ise maliyetlerinizi en verimli şekilde yönetmek için farklı sistemlerle entegre şekilde çalışır.

Akaryakıt Entegrasyonu

Bulut Filo’nun akaryakıt entegrasyonu sayesinde araçlarınızın anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından almış olduğu yakıtlar anında sisteme düşer. Aracın hangi istasyondan, kaç lt, ne tutarda yakıt aldığı, yakıtın alındığı esnadaki km bilgisi, yakıtı alan sürücü gibi bilgilerin tamamı otomatik doldurulur. Aracın yakıt aldığı dönemler arasındaki km farkı gözetilerek ortalama yakıt tüketimi hesaplanır ve aracın yakıt performansı ölçülür. . Böylece yakıt maliyetlerini dikkate alarak gerekli tedbirleri alabilirsiniz.

Yakıt Tankı Entegrasyonu

Bulut Filo, araçlarınızın yakıt ihtiyacının tanklardan karşılandığı durumlar için entegre çözümler sunar. Yakıt tanklarından akaryakıt alındığında giriş-çıkış fişleri oluşturularak bunlar sisteme otomatik olarak aktarılır.

E-Fatura Entegrasyonları

Bulut Filo’nun e-fatura entegrasyon çözümleri ile araçlarınıza dair tüm harcamalar sisteme otomatik olarak aktarılır. Böylece araç maliyetlerine dair daha doğru veriler elde edebilirsiniz. Bu verilere göre bütçe ve fiyatlandırma stratejileri belirleyebilirsiniz.

Muhasebe Programı Entegrasyonları

Muhasebe uygulamaları ile entegre şekilde çalışan sistem, veri girişlerinin daha hızlı ve verimli gerçekleşmesini sağlar. Sistematik veri girişleri manuel değil otomatik yapıldığı için hata oranı da minimuma iner.

Sigorta Yönetimi Entegrasyonu

Filonuzdaki araçlara ait tüm sigorta kayıtları, excel toplu içe aktarım özelliği ile saniyeler içinde sisteme kaydedilir. Sigorta poliçeleri de toplu içe aktarım özelliği ile sisteme kaydedilir ve sigortalar ile poliçeler otomatik olarak eşlenir.

Yetkili Servis Yönetimi

Filonuzdaki araçların maksimum verim ile çalışması için Bulut Filo entegre bir yetkili servis yönetimi sunar. Yetkili servislerde yapılan işlemler için servis tarafından form doldurulur. Filo yöneticileri ise gerekli incelemeleri yaparak servis formlarını onaylar-reddeder. Böylece servis süreçleri hem hızlı hem de güvenli şekilde yürütülür.

HGS/OGS Bakiye Entegrasyonu

Bankalarla entegre şekilde çalışan Bulut Filo, filonuzdaki tüm araçların aylık OGS ve HGS kullanımlarını otomatik olarak sisteme aktarır. Böylece hiçbir manuel veri girişi yapmadan tüm araçlarınızın OGS ve HGS masraflarını en doğru şekilde takip etmenizi sağlar.

Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0850 640 0850 info@bulutfilo.com