Detaylı Araç Bilgileri

Araçlarınıza dair hiçbir detayı gözden kaçırmayın

Filonuzu yönetirken araçlarınıza dair tüm detayları en ince ayrıntısına kadar kayıt altına alabilirsiniz. Araç, motor, ruhsat ve satış bilgilerinin yanı sıra donanım, lastik ve ekspertiz gibi detayları tek bir sayfada görüntüleyebilir ve bu detaylara istediğiniz an erişebilirsiniz.

Araç Donanımlarını Yönetin

Tek bir tıklama ile araca aksesuar ekleyip, stok girişi yapabilir, aynı sayfa üzerinde aksesuar ve üstyapı geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Araçlara farklı tipte (yazlık/kışlık) lastik bağlayabilirsiniz. Ayrıca, lastik kmsi; montaj/demontaj tarihleri baz alınarak araç takip sisteminden gelen bilgi ile otomatik hesaplanır.

Araç Donanımlarını Yönetin

Araç Bilgilerini Yönetin

Plaka, marka, atanan sürücü, seçili bölge, muayene tarihleri, kasko bedeli… Aracınız filoya katıldığı andan itibaren aracınızın hakkındaki tüm bilgiler sistemde kayıt altına alınır. Sistem Türkiye Sigortalar Birliği ile entegre çalışmaktadır. Araç kasko bedeli ve araç kodu TSB’den otomatik çekilmektedir.

Araç Bilgilerini Yönetin

Değerli bir veritabanı oluşturun

Bulut Filo’nun detaylı araç bilgileri özelliği, yalnızca aracınızın şu andaki bilgilerini değil geçmiş bilgilerini de tek bir sayfada sunar. Araç parçalarının hasar durumlarının ayrı ayrı işlendiği ve görüntülendiği ekspertiz sekmesi araçlarınıza dair geçmişe dayalı bilgiler verir. Araçla alakalı tüm belgeler ve dosyalar da bu sekme üzerinden yönetilir ve görüntülenir.

Değerli bir veritabanı oluşturun
Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0212 706 8884 info@bulutfilo.com