Araç Kiralama firmalarına özel benzersiz avantajlar!

İletişime Geçin

Araç maliyetlendirme

FY filonuzdaki araçların detaylı maliyet analizlerini ortaya koyar. Böylece araçların dönemsel maliyetlerini baz alarak karlı kiralama stratejileri belirleyebilirsiniz.

Araç alım-satım işlemleri

Araç alım-satım işlemleri

Araç alım-satım işlemlerinde ödeme şekli ve tarihi, banka kredi planı, tedarikçi, araç ekspertizi kayıtları tutun. Böylece alım-satım işlemlerini maksimum karlılık ile yapın.

Servis kayıtlarını takip edin

Servis kayıtlarını takip edin

Km bakımı ve muayene gibi tarihleri bir kez girdikten sonra otomatik bildirimler alın. Araçlarınızın bakımlarını zamanında yaptırarak filonuzun tüm verimliliği ile yollarda olmasını sağlayın.

Kolay sigorta yönetimi

Kolay sigorta yönetimi

Sigorta yönetim modülü ile acentaların sigorta detayları ve poliçeleri sisteme otomatik olarak yüklenir. Böylece veri giriş yükünden kurtularabilir ve araç sigortalarını tek yerden yönetebilirsiniz.

7/24 anlık araç takibi

7/24 anlık araç takibi

BFY sayesinde araca dair hız, kontak, rölanti, konum gibi bilgileri anlık olarak tek ekranda izleyin. İstediğiniz tarih aralığını girerek araçların geçmiş güzergahlarını görüntüleyin. Kontak, hız ve km bilgilerini içeren günlük raporların yanı sıra, km-mesai, rölanti, aktivite gibi detaylı raporlar alın.

Demo İçin Bize Ulaşın

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0850 640 0850 info@bulutfilo.com