Bulut Filo Yönetiminin Kolaylıklarından Faydalanmaya Hemen Başlayın!

Araç Takip

Araç Takip Sistemleri, araçlarınızın sayısal bir harita üzerinde takibini ve raporlamasını sağlayan sistemlerdir. Bulut Filo Yönetimi, hem filonuzla ilgili her türlü işlemin yönetimini üstlenirken hem de sistemin bir modülü olan ve araç takip sisteminden beklentilerinizin fazlasını karşılayan Araç Takip Modülü ile aracınızın kolaylıkla takibinin yapılabilmesini sağlar.

Araç takip ile, farklı uydular üzerinden gps takip cihazları aracılığıyla araçların koordinat bilgilerinin sürekli olarak kontrolü sağlanır. Araç takip modülünde, birçok harita ile entegre çalışan Bulut Filo Yönetimi, Google Satellite, Google Yol Haritası, Yandex Trafik, Yandex Yol Haritası, OSM ve Türkiye’nin tek harita desteği veren Başarsoft haritası gibi farklı haritalardan hizmet vermektedir. Bulut Filo Yönetimi, Yandex Trafik haritasıyla entegre çalıştığından dolayı araç takibinin yanında aracın bulunduğu bölgenin trafik durumunu da kontrol eden Türkiye’nin ilk ve tek araç takip sistemi olma özelliği taşımaktadır.

Araç takip denilince akla gelen tüm fonksiyonları yapmakta olan Araç Takip Modülü, araçların anlık hız, kontak, açık adres gibi detay bilgilerine kolaylıkla erişebilmenizi sağlar. Aracın istenilen tarih ve saat dilimleri arasındaki geçmiş konumlarını hem harita üzerinde görebilme, hem de anlık bulunduğu konumların adreslerini liste şeklinde raporlama imkanı sunmaktadır. Canbus’tan veri çekme özelliğini de içerisinde barındıran Bulut Filo Yönetimi araç takip sistemi, araçların motor devri, yakıt gibi bilgilerini doğrudan araçların beyninden erişebilme olanağı sağlar.

Bulut Filo Yönetimi’yi sadece araç takip sistemi olarak kullanmayı dileyen ya da filo yönetimi için gerekli tüm modülleri kullanmayı tercih eden herkesin kurumsal yapısına uygun raporları özel olarak hazırlayıp sunan ekip ile genel hazırlanmış raporları kendi sisteminize adapte etmeye çalışmak yerine Bulut Filo Yönetimi size adapte olur ve istediğiniz raporları kolaylıkla alabilirsiniz. Böylelikle onlarca rapor çeşidi barındıran karmaşık sistemlerde kendinize en çok yarayan raporu aramak zorunda kalmaz ve istediğiniz kadar raporu görerek daha sade bir sistemle çalışma rahatlığına kavuşursunuz. Sorunlarda günü kurtarmaktan ve kısmi çözümler sunmaktan kaçınarak tüm sorunları yok edip uzun süreçli çözümler aramayı felsefe edinen Bulut Filo Yönetimi ile araç takipte tüm isteklerinize cevap verebileceğimizin garantisini veriyoruz.

İnterneti bulunan her cihazdan sisteme erişim imkanı sağlayan Bulut Filo Yönetimi, hiçbir eklenti yüklemeden her boyuttaki cihaza uygun tasarlanan görünümüyle yenilenen ve sürekli gelişen teknolojiyi araç takipte de size sunmakta ve teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmanız için sürekli güncellenen teknolojiye ayak uydurmaktadır.

Bulut Filo Yönetimi'ni denemek ve daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Telefon: 0216 388 66 06
E-Mail: info@bulutfiloyonetimi.com

Araç Takip

REFERANSLAR

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

info@bulutfiloyonetimi.com

0850 640 0850

Telefon mesai saatleri haftaiçi 09:00 - 17:00 arasındadır.